هتل اپارتمان تک مشهد با ۹۰% تخفیف واقعی فوری بی واسطه

نوع:       هتل مشهد

تعداد ستاره:         ۱ ستاره

آدرس:     مشهد – خیابان امام رضا – چهارراه دانش – خیابان پناهی ۱ – کوچه ۱۵٫۲

شماره تلفن:          ۰۹۱۵۶۹۴۲۱۷۲

شروع:     ساعت ۱۴

پایان:      ساعت ۱۲

هتل تور مشهد  با افتخار اعلام می نماید که در تمام ساعات شبانه روز و در ۷ روز هفته توسط سرکار خانم باقری به شماره همراه مستقیم  ۰۹۱۵۶۹۴۲۱۷۲  در خدمت شما می باشد.

هتل آپارتمان تک مشهد در سال ۱۴۰۰ در خیابان امام رضا فعالیت خود را آغاز نمود. این هتل شامل ۱۶ واحد آپارتمانی می باشد که در چهار طبقه پراکنده شده اند و شامل کلیه خدمات اقامتی می باشند. هتل آپارتمان تک در فاصله ی ۱ کیلومتری از ورودی باب الرضا حرم مطهر رضوی واقع شده است و زائرین گرامی می توانند با پیمودن فاصله ی مناسبی به حرم امام رضا (ع) مشرف شوند. دسترسی از هتل تک به اماکنی نظیر بازار رضا، مرکز خرید اطلسیه و بیمارستان امام رضا با فاصله ی حداکثر ۲.۵ کیلومتر میسر می باشد.

رزرو هتل آپارتمان تک مشهد هم اکنون در دسترس شما هموطنان عزیز می باشد لطفا جهت دریافت مشاوره قبل خرید حتما و حتما با خانم باقری در تماس باشید و بی واسطه رزو نمایید.

لطفا جهت رزو هر نوع اتاق در هتل آپارتمان تک مشهد فقط و فقط با سرکار خانم باقری با شماره همراه ۰۹۱۵۶۹۴۲۱۷۲ تماس برقرار نمایید تا بی واسطه و با ۹۰% تخفیف رزو در این هتل زیبا و مجلل که در سال ۱۴۰۰ صفر تا صد ان باز سازی شده است انجام شود.

https://s24.picofile.com/file/8450305926/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D9%87%D8%AA%D9%84_%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF1.jpg

https://s24.picofile.com/file/8450305934/%D9%87%D8%AA%D9%84_%D8%AE%D9%88%D8%A8_%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF.jpg

هزینه برای اقامت کودکان زیر ۳ سال رایگان، بین ۳ تا ۸ سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها و بالای ۸ سال نفر اضافه محاسبه می شود.پذیرش صیغه نامه با مهر برجسته، به همراه ارائه ی مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.

پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است.

قابل توجه میهمانان گرامی:

این هتل در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد خودرو قرار دارد.

هتل تور مشهد بزرگترین سامانه رزرو هتل و هتل آپارتمان در شهر مشهد مقدس و سایر شهرهای کشور ایران می باشد.

سیاست های هتل آپارتمان تک مشهد

کودکان و تخت اضافه:

هزینه برای اقامت کودکان زیر ۳ سال رایگان، بین ۳ تا ۸ سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها و بالای ۸ سال نفر اضافه محاسبه می شود.

سایر سیاست ها:

تا ۴۸ ساعت قبل از تاریخ ورود جریمه بسته به نظر هتل و بعد از ۴۸ ساعت با حداقل یک شب جریمه ابطال خواهد شد.

 

 


توجه: این پست، تبلیغاتی است و “باکس آگهی” دخالتی در نگارش آن ندارد ؛ مدیریت تبلیغات ”باکس آگهی” سعی می کند آگهی ها را از کانال های مطمئن دریافت کند ولی باتوجه به کثرت آگهی ها مسئولیت بررسی صحت و اعتبار هرآگهی با کاربران می باشد.